STIGA norgescupfinale Topp 8

Velkommen til STIGA Norgescupfinale i Høyenhallen 20.-21. januar!

 

Vi gleder oss til å arrangere turneringen for de beste i sesongens STIGA Norges Cup! For å gjøre det enkelt for deg som deltaker, trener eller leder – eller andre som ønsker informasjon, vil vi oppdatere denne siden fortløpende før og under mesterskapet. Vi håper du får noen minnerike dager i Høyenhallen!

Tidsskjema

LØRDAG
10.00 HEJR DEJ
11.00 G15 J15 FH
11.40 G15 J15 FH
12.20 HE DE
13.20 ÅPNINGSSEREMONI
13.30 HEJR DEJR
14.30 G15 J15 FH
15.10 G15 J15 FH
15.50 HE DE
16.50 HEJR DEJR
17.50 HE DE
18.50 HEJR DEJR
19.50 HE DE
.
SØNDAG
09.00 HEJR DEJ
10.00 G15 J15 FH
10.40 G15 J15 FH
11.20 HE DE
12.20 HEJR DEJR
13.20 G15 J15 FH
14.00 HE DE
15.00 HEJR DEJR
16.00 HE DE
Ca 17.00  PREMIEUTDELING 

Kampoversikt

Her kan du laste ned et exceldokument med oversikt over alle kampene.

Kampoversikt

Program

Her kan du laste ned oppdatert program med det meste du trenger av informasjon.

Program

Deltakere

HERRER ELITE

1 ANDERSSON Roger, Hardanger BTK
2 LINDHOLM Eskil, Fornebu BTK
3 MERINGDAL Fredrik, Laksevåg BTK
4 OJAKANGAS Jimmy, Laksevåg BTK
5 HAUG Borgar, Fokus BTK
6 HOLM Magnus B., Vikåsen BTK
7 FLEISCHER Petter, Vikåsen BTK
8 VETVIK Finn, Fornebu BTK

 

DAMER ELITE

1 CARLSEN Rebekka, B-72
2 DOVAL Ilka, Modum BTK
3 GJELLE Maja H., B-72
4 NILSEN Nora Bagner, Stord BTK
5 HORGEN Sarah, Stord BTK
6 SKÅTTET Rikke Balgaard, B-72
7 TOFTAKER Martine, B-72
8 LANGE Lisa Marie, Fokus BTK

 

FUNKSJONSHEMMEDE ÅPEN

1 SÆTRE Thomas, Bergen HIL
2 DAHLEN Aida, Randesund IL – BTG
3 SALOMONSEN Steffen, Fokus BTK
4 JOHANSEN Fredrik N, Fokus BTK
5 JACOBSEN Pablo, Fornebu BTK
6 TITLESTAD Brage Æsøy, Laksevåg BTK
7 KOTENG Markus T., Vikåsen BTK
8 STØLDAL Jan Erik, Bergen HIL

 

HERRER ELDRE JUNIOR

1 LÅTE Thomas, Hardanger BTK
2 SØRHEIM Sigurd Tjalveson, Fornebu BTK
3 EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros
4 HORVLI Even Nikolai, Molde BTK
5 ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK
6 FLÅØIEN Jonas, B-72
7 AARSUND Snorre Amundsen, Harestua IL
8 SPORSHEIM Andreas, Molde BTK

 

DAMER ELDRE JUNIOR

1 WETZEL Katarina Evensen, B-72
2 KALVATN Anne Sophie, B-72
3 PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
4 VIMALASENAN Akshaya, B-72
5 GREEN Aurora Fossåen, Fokus BTK
6 SELVASRI Sarania, B-72
7 OLAVESEN Marie, B-72
8 PASAKINSKAITE Gertruda, B-72

 

GUTTER 15

1 NILSEN Henrik Bagner, B-72
2 BURINRUD-LANGEN Fredrik, B-72
3 NÄSLUND Mattis, Fjell-Kameraterne,IL
4 STEEN Martin, B-72
5 HALSTEINLI Daniel, Fokus BTK
6 HOVDENAK Noah, Fokus BTK
7 FRØSETH Martin, Tingvoll BTK
8 RAJKUMAR Roshman James, Fokus BTK

 

JENTER 15

1 HOVDEN Hanna, Oppegård IL
2 NESKVERN Mathilde, Kobra BTK
3 KALVATN Christine, B-72
4 MYKLEBUST Anja M., Tingvoll BTK
5 HUMBERSETH Anastastia, Skodje IL
6 EILERTSEN Victoria, Sportsklubben Heros
7 WILLASSEN Kristine, Bodø BTK
8 BØTHUN-BENDIKSEN Nora, Fokus BTK

Våre samarbeidspartnere

logo-Apotek1
logo-ttex