Høst 2023 | |||||||||
Dato | Tiltak-sted | Kommentar | Seriespill Norge | Elite | Konk | Asp | BT-skole/Jente | Ungdom | Voksen |
6.-11.aug | Fokusleir | ||||||||
19.-20.aug | |||||||||
26.-27.aug | |||||||||
1.-3.sep | Sweden Tour, Halmstad | Med coacher | x | x | |||||
9.-10.sep | Mega Cup høst, Lørenskog | Med coacher lørdag | x | x | x | x | x | x | |
16.-17.sep | |||||||||
23.-24.sep | 1.div Fokus 2, 2.div Fokus 3, 3.div Fokus 4 | ||||||||
30.sep.-1.okt | Sweden Tour, Helsingborg | Med coacher | x | x | |||||
7.-8.okt | Norges cup 1, Laksevåg | Kun påmelding | x | ||||||
14.-15.okt | |||||||||
21.-22.okt | Stigaliga D og H | ||||||||
28.-29.okt | Regionscup 1, Larkollen | Med coacher | x | x | x | x | x | x | |
4.-5.nov | Fornebu Open | Kun påmelding | x | x | x | x | |||
6.nov | Foreldre-barn kveld | Flere trenere | ? | x | |||||
11.-12.nov | Sjokolade Cup, Bjølsen | Kun påmelding | 3.div Fokus 4 | x | x | x | x | x | x |
18.-19.nov | |||||||||
24.-26.nov | Sweden Tour, Karlskrona | Med coacher | 1.div Fokus 2, 2.div Fokus 3, | x | x | ||||
2.-3-des | Norges cup 2, Høyenhallen | Med coacher | x | x | x | ? | x | ||
9.des | Fokus julebord | ||||||||
16.-17.des | Kretsmesterskap, Lørenskog | Med coacher lørdag | Stigaliga H | x | x | x | x | x | x |
VÅR 2024 | |||||||||
Dato | Tiltak | Kommentar | Seriespill Norge | Elite | Konk | Asp | BT-skole/J | Ungdom | Voksen |
6.-7.jan | |||||||||
13.-14.jan | NC2 Trondheim | Med coacher | x | x | x | ||||
20.-21.jan | Sweden Tour Borås | Med coacher | 1.div Fokus 2, 2.div Fokus 3, 3.div Fokus 4 | x | x | ||||
22.jan. | Foreldre barn-kveld bt-skoler i Fokushallen | x | |||||||
27.-28.jan | Stigaliga H | ||||||||
3.-4.feb | 3.div Fokus 4 | ||||||||
10.-11.feb | Regionscup 2 Fokus, Høyenhallen | Med coacher | x | x | x | x | x | x | |
17.-18.feb | |||||||||
24.feb. | Snakeligaen, Harestua | Kun påmelding | x | x | x | ||||
24.-25.feb | Sweden Tour Safirs, Ørebro | Med coacher | x | x | |||||
2.-3.mars | |||||||||
8.-10.mars | Stigaliga H | ||||||||
11.mars. | Drive in cup i Fokushallen | x | x | ||||||
16.-17.mars | |||||||||
22.-24.mars | Senior NM, Lillehammer | Med coacher | x | ||||||
31.- 1.april | |||||||||
6.-7.apr | Med coach stigaliga | Stigaliga D, 3.div Fokus 4, 2.div Fokus 3, 1.div Fokus 2 | |||||||
13.-14.apr | Regionscup 3, Bjølsen | Med coacher | x | x | x | x | x | x | |
20.-21.apr | Norges Cup Finale, Harestua | Med coacher | Kvalifiserte | ||||||
27.-28.apr | NM JR og EJR, Bergen | Med coacher | x | ||||||
4.-5.mai | Oppegård Open | Kun påmelding | x | x | x | ||||
4.-5.mai | Med coacher | Sluttspill Stigaliga D og H | |||||||
11.-12.mai | Kjelsås Open, lagspill | Kun påmelding | x | x | x | ||||
18.-19.mai | |||||||||
25.-26.mai | NM Veteran, Randesund | Kun påmelding | x | x | |||||
31.mai-2.juni | NM Yngre / Stiga 11ern, Skien | Med coacher, felles buss fredag morgen | x | x | x | x | |||
8.-.9.jun | |||||||||
15.-16.jun | Mega Cup,Lørenskog | Med coacher 1 dag | x | x | x | x | x | x | |
22.-23.juni | |||||||||
1.-2.juli |